Usługi lawetą i pomocy drogowej na najwyższym poziomie!

Szukasz profesjonalnej firmy oferującej usługi holowania, usługi lawetą i pomoc drogową? Nasza firma posiada szerokie doświadczenie, dysponuje sprzętem oraz kadrą pracowników, którzy reagują szybko, pomagając w każdej sytuacji.

pomoc drogowa

Specjalizujemy się w pomocy drogowej

Jesteśmy firmą pomocy drogowej działającą na terenie Wielkopolski. Nasze usługi obejmują holowanie samochodów w razie wypadku, pomoc drogową i nie tylko. Działamy w branży od wielu lat i już uratowaliśmy tysiące kierowców przed utknięciem na poboczu. Aby otrzymać pomoc, zadzwoń pod numer na ekranie lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie!

Nasza misja

Nasze rozwiązanie to usługa, która jest szybka i niedroga, a mamy zespół, który ją wykona w najlepszy możliwy sposób. Nasza baza klientów obejmuje niezależnych kierowców, salony samochodowe i agencje wynajmu samochodów, które potrzebują wsparcia. Wykonujemy naszą pracę profesjonalnie i skutecznie i zawsze chętnie udzielimy bezpłatnych konsultacji, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc.

Na co możesz liczyć?

Zapewniamy kierowcom pomoc drogową i holowanie w Wielkopolsce. Obejmujemy swoim zasięgiem całą Wielkopolskę i oferujemy całodobową pomoc. Naszym celem jest zapewnienie, że nawet gdy Twój samochód zepsuje się na drodze, nadal możesz pozostać w ruchu.