Laweta

Zapoznaj się z naszymi usługami dotyczącymi transportu pojazdów osobowych na lawecie. Poznań i okolice!

Laweta w Poznaniu i okolicach

Świadczymy usługi takie jak laweta w Poznaniu. Specjalnością naszej firmy holowniczej jest pomoc kierowcom i właścicielom samochodów osobowych na drodze. Nasza kolekcja najnowocześniejszych ciężarówek i sprzętu holującego nie ma sobie równych w okolicy.

Oferujemy kompleksowe usługi, w tym usuwanie skutków wypadku samochodowego,  pomoc drogową w nagłych wypadkach i wiele innych.  Biorąc to pod uwagę, nasza zróżnicowana flota i personel są w stanie szybko i skutecznie radzić sobie z różnymi awariami na drodze. Dzięki wyposażeniu idealnie nadającemu się zarówno do lekkiego, ciężkiego holowania, jak i do obsługi dużych aut, możemy zapewnić holowanie w Poznaniu i okolicach, aby bezpiecznie przetransportować Twój samochód do wybranego przez Ciebie zakładu naprawczego lub udzielić pomocy drogowej na miejscu.

Ile kosztuje laweta w Poznaniu?

To ile kosztuje laweta w Poznaniu zależy od paru czynników jak między innymi odległość do pokonania oraz miejscowość, gdzie kierowca utknął ze swoim pojazdem. Wyceniamy każdą pomoc indywidualnie, dlatego możesz liczyć na dedykowane stawki dopasowane do Twojego problemu na drodze.

Mechanik przy pracy na lawecie